ARTI KONUT İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Artı KONUT MİMARLIK MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. vizyonumuz doğrultusunda müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılar,sürekli iyileştirme ve gelişme çabası içinde çalışırız.Bu doğrultuda iş hacmini genişletmek ve aranan firma olmak için müşterilerimizle ve çalışanlarımızla memnuniyet odaklı ilişkiler kurarız.

Artı Mimarlık Misyon Bildirgesi

Müşterileri tarafından güven duyulan ve müşteri memnuniyetinin en öncelikli sırada tutulduğunu müşterilerine algılatabilen, çevreye ve insana saygılı firmalar arasında yer alabilmek.

Artı Mimarlık Vizyon Bildirgesi

Müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamak ,çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak ve bu amaçlarımızı gerçekleştirirken kanuni şartlara uygun doğaya zarar vermeden,ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içinde çalışmak.

Artı Mimarlık Kalite Politikası

• Kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak ve kaliteden ödün vermeden, sektörümüzde başarılı bir şekilde hizmet vermek.

• Müşteri memnuniyetini sağlamak ve karşılıklı iletişim ile sürekli kılmak.

• Şirketimiz ve çalışanları arasında güven, anlayış ve karşılıklı memnuniyete dayalı ilişki kurmak.

• Hizmet kalitemizden ödün vermemek amacıyla, çalışanların sürekli gelişimine katkıda bulunacak kaynakları ve geri bildirimi sağlamak.

• Güvenli, sağlıklı ve verimli bir iş ortamı oluşturmak.

Referanslarımız

Marshall Boya Volvo Onur Havayolları Altınbaş Holding Eminiş Uzunyol Holding Imerys SPK Kayı İnşaat Üçes Markal Orkon İnşaat Norm Loreal Dizayn Mühendislik

Haberler